KASY FISKALNE

Kasy fiskalne firmy Novitus Sprzedaż, serwis, fiskalizacja, pomoc w doborze odpowiedniej kasy, bezpłatne szkolenie z obsługi kasy

PRZEDSIĘBIORCO! POTRZEBUJESZ KASY KISKALNEJ?!

szybko, tanio, bezstresowo

KASY FISKALNE DLA KAŻDEJ BRANŻY W KONINIE i OKOLICY

N

Sprzedaż kas fiskalnych

Sprzedajemy pełen asortyment urządzeń fiskalnych firmy Novitus: kasy fiskalne, drukarki fiskalne. Doradzamy w doborze odpowiedniego urządzenia.

N

Serwis kas fiskalnych

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Novitusa, posiadamy odpowiednie uprawnienia pozwalające na dokonywanie przeglądów okresowych kas zgodnie z ustawą.

N

Szkolenia z obsługi kas

W cenie zakupu kasy fiskalnej przeprowadzamy wstępne szkolenie pracowników, po którym możliwa będzie sprawna obsługa urządzenia. W cenie także fiskalizacja.

KASY FISKALNE NOVITUS

ITMANIAC jest  autoryzowanym serwisem i punktem sprzedaży kas fiskalnych firmy Novitus – lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych w Polsce. Oferujemy kasy fiskalne dla lekarzy, prawników, kosmetyczek, fryzjerów, mechaników samochodowych, punktów wymiany walut, placówek gastronomicznych i innych placówek handlowych. U nas kupisz kasę fiskalną w dobrej cenie, uzyskasz fiskalizację i szkolenie z obsługi w cenie kasy fiskalnej. Wybierając urządzenie fiskalne pamiętaj, że najtańsze nie zawsze jest najlepsze. Zawsze bierz pod uwagę niezawodność działąnia i dostępność serwisu!

 

KASA FISKALNA NOVITUS NEXT

2693,70 PLN

Opis:

Nowoczesna kasa fiskalna pod kontrolą systemu android znanego ze smartfonów. Możliwe zapisywanie operacji w chmurze NoviCloud.

KASA FISKALNA NOVITUS NANO E

1490,00 PLN

Opis:

Niezawodna mobilna kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Popularna w zakładach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach lekarskich, punktach wymiany walut, na stacjach kontroli pojazdów, wśród mechaników, lekarzy i prawników. Kasa niezwykle prosta w użytkowaniu.

KASA FISKALNA NOVITUS MAŁA PLUS

1100,00 PLN

Opis:

Niezawodna stacjonarna kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Popularna w niewielkich sklepach, zakładach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach lekarskich, punktach wymiany walut, na stacjach kontroli pojazdów, wśród mechaników, lekarzy i prawników. Kasa prosta w użytkowaniu.

CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC KASĘ FISKALNĄ W ITMANIAC?


Przede wszystkim pewność, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, niepewności, potrzeby uzyskania informacji lub porady dotyczących obsługi kasy fiskalnej, nie zostawimy Cię w potrzebie.

W cenie kasy fiskalnej otrzymujesz programowanie kasy, szkolenie z obsługi oraz fiskalizację. Dodatkowo pomagamy w wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych z fiskalizacji i dostarczamy je do Urzędu Skarbowego (pamiętaj – masz na to 7 dni od momentu fiskalizacji).

Pomagamy w doborze urządzeń fiskalnych. Wiadomo, że lekarz, stomatolog, fryzjer, kosmetyczka czy mechanik samochodowy potrzebuje innej kasy – zazwyczaj mobilnej – niż większe placówki handlowe, które wprowadzają do obrotu znaczne ilości towaru.

Prowadzimy przeglądy okresowe i ustawowe kas fiskalnych, a w razie awarii (czego nie życzymy i co zdarza się niezwykle rzadko) działamy niezwłocznie, tak aby przywrócić jak najszybciej sprawność i możliwość dalszego prowadzenia działalności.

Działamy w Starym Koninie przy ulicy 3 Maja 70 (tuż przy Neonecie), ale jesteśmy także mobilni. W razie pytań dotyczących urządzeń fiskalnych dzwoń pod nr 501771934.

Zapraszamy do współpracy!

 

WIODĄCY NA RYNKU POLSKIM

PRODUCENT URZĄDZEŃ FISKALNYCH